|
|
||||
|
||||
Є два типи людей: 1-коли їх морально ломають,роблять боляче,перетворюються на бездушних істот,які вже не вміють любити,або просто притворяються.І роблять боляче так як колись зробили їм. 2-це люди,які після цього з якоїсь дивної причини стаютиь ще добрішими,чуйнішими,вони стають куращими і ніколи не зроблять боляче так як зробили їм.Вони довіряють людям,тіль стають обержнішими. Хто згоден ставим + |
||||
|
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем. |
||||
|
||||
|
||||


