|
|
||||
|
||||
Відійшло,Відбуло,відболіло,відцвіло і опало,як цвіт.А я вірила й щиро любила і казковим для мене був світ.Це вже потім образа прозріння і самотності трунок гіркий ...Я спокійна і сильна...Світ жорстокий і ти не святий!!! Це не мій вірш,протечитаючи його просто ...просто мурашки по шкірі!!! |
||||
|
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем. |
||||
|
||||
|
||||


