Бесплатные онлайн-игры: FreeGames



Блін.....я його й досі кохаю....
Хороший статус 21 Плохой статус 2 Спасибо автору 3
 
Відійшло,Відбуло,відболіло,відцвіло і опало,як цвіт.А я вірила й щиро любила і казковим для мене був світ.Це вже потім образа прозріння і самотності трунок гіркий ...Я спокійна і сильна...Світ жорстокий і ти не святий!!!


Це не мій вірш,протечитаючи його просто ...просто мурашки по шкірі!!!
 
 
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
 
  • KsuwaX
  • KsuwaX
  • Евгения
  • aleka_beloy
  • aleka_beloy
  •  
     
    http://6190.vstatuse.web.hosting-test.net/20667-blinya-jogo-j-dosi-koxayu.html Комментарии (0)