| |
А унас сніг випав,позитиву багато..сестричка з маленьким братиком кидаються сніжками,намагаються зліпити подаруночок мамі з татом- снігову бабулю..маленький цуцик,у якого зима настала перший раз у житі,не вірить своїм очам і жадібливо поїдає сніг і занурюється у сніг наче у найяскравіший сон)а я сиджу і наглядаю за ними за вікном попиваючи какао Nesquik,і уписуючи мої думки у статус.. хіба це не щастя, бачити коли твої найрідніші люблять те все,що їх отучує і намагаються аби чим зробити тобі приємно..адже вони ще і не догадуються,який страшний і жорстокий цей засніжений світ.. |
|