Бесплатные онлайн-игры: FreeGames



кусочком щастя-поділюся із вами..
Хороший статус 14 Плохой статус 1 Спасибо автору 5
 
А унас сніг випав,позитиву багато..сестричка з маленьким братиком кидаються сніжками,намагаються зліпити подаруночок мамі з татом- снігову бабулю..маленький цуцик,у якого зима настала перший раз у житі,не вірить своїм очам і жадібливо поїдає сніг і занурюється у сніг наче у найяскравіший сон)а я сиджу і наглядаю за ними за вікном попиваючи какао Nesquik,і уписуючи мої думки у статус.. хіба це не щастя, бачити коли твої найрідніші люблять те все,що їх отучує і намагаються аби чим зробити тобі приємно..адже вони ще і не догадуються,який страшний і жорстокий цей засніжений світ..
 
 
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
 
  • кусочком щастя-поділюся із вами..
  • кусочком щастя-поділюся із вами..
  • ВредИн@
  • кусочком щастя-поділюся із вами..
  • Black angel( http://vkontakte.ru/id55857190)
  •  
     
    http://6190.vstatuse.web.hosting-test.net/20750-kusochkom-shhastya-podilyusya-iz-vami.html Комментарии (0)