| |
Ви не замітили, що все наше життя тепер пов"язане з контактом?? Там ми разом слухаєм музику або просто дивимось відео, ми обмінюємось подарками і картинками, навіть доходить до такого,що закохуємось в контакті, зустрічаються тоже в контакті... але ж все таки краще зустрітись, подивитись людині в очі, поговорити з нею, обійняти і таки поцілувати, а не писати цілую, а то тут ми всі такі дружні, а коли зустрічаємось на вулиці то навіть не вітаємось з деякими друзями з сайту. Ми починаємо тут жити... не в реалі, а на тій сторіночці, де ми все так гарно собі спланували. |
|