|
|
||||
|
||||
Десь з’єдналися зорі в яскраві сузір’я, Барви сонця в веселках злилися в єдино. Серцем прагну торкнутись Тебе до сих пір я, Бо сумує без Тебе моя половина. Навіть зорі яскраві для мене тьмяніють, Навіть пасма веселок здаються блідими, І вуста без гарячих цілунків німіють, Бо в душі без любові – холодні лиш зими. Хай єднаються зорі в сузір’я небесні І веселки барвисті цей світ прикрашають! Хай зливаються душі, закохані в весну, І життя це любові вогнем зігрівають!!! |
||||
|
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем. |
||||
|
||||
|
||||


